Özgürlük için bağış yap.
#ÖZGÜRÜZ RADYO

Potcast'lar

#ÖZGÜRÜZ RADYO

Potcast'lar

Kaçırdığınız programların potcastlarını web sitemizde ve Spotify'da dinleyebilirsiniz.
Kaçırdığınız programların potcastlarını web sitemizde ve Spotify'da dinleyebilirsiniz.

Kavel Alpaslan'la Yeryüzünden Sesler

Kavel Alpaslan Yeryüzünden Sesler programında her hafta bambaşka müzik akımlarından seçtiği şarkılarla sizleri her hafta dünyanın başka bir köşesine kısa bir yolculuğa çıkarıyor.

Dinlemek için...

Ela Bilhan'la Hayata Kısa Bi' Müzik Molası

Hayata Kısa Bi' Müzik Molası programında Ela Bilhan her hafta seçtiği müzik akımlarını, grupların en sevilen şarkılarını ve en popüler dönem şarkılarını derliyor.

Dinlemek için...

Canberk Benli'yle Gümüş Perde

Canberk Benli her hafta film müzikleriyle Özgürüz Radyo dinleyicilerinin karşısında.

Dinlemek için...

Ragıp Duran’la TarihCoğrafyaMedya

Haftada bir gün, Ragıp Duran’la değişik zamanlarda farklı kentlerde, müzikli sohbetler. Gutenberg’den Global Medya’ya, Osman Bey’den Cumhurbaşkanlarına, Istanbul, Ankara, İzmir, Antakya, Diyarbakır, Çanakkale, Selanik, Köln, Paris, New York, Boston, Marsilya, Amsterdam ve bilimum şehirlerde garip, şeker, hoş hikayeler…Tarih Coğrafa Medya, Her Pazartesi 19.00, Cumartesi 22.00, Pazar 12.00 ve 18.00'de Özgürüz Radyo'da!

Dinlemek için...

Einschätzungen von Can Dündar

Der Chefredakteur des Exil-Senders #ÖZGÜRÜZ, Can Dündar, kommentiert jede Woche aktuelle Geschehnisse in der Türkei. Bis zu seiner Ausreise nach Deutschland war Can Dündar einer der prominentesten Journalisten in der Türkei – zuletzt als Chefredakteur der Zeitung "Cumhuriyet". Seine Einschätzungen werden eingelesen von Hüdaverdi Güngör, dem Leiter von Salon5, der Jugendredaktion von CORRECTIV.

Dinlemek için...

İhsan Eliaçık'la Yeryüzü Sohbetleri

Altan Sancar ve Eliaçık Ramazan ayı boyunca her Cuma günü Yeryüzü Sohbetleri'nde sizlerle buluşuyor.

Dinlemek için...

Can Dündar'la Türkiye Nereye?

Can Dündar, her hafta “Türkiye Nereye” programında konuklarıyla, Türkiye'nin dününü değerlendirirken, yarınının nasıl inşa edilebileceğini konuşuyor.

Dinlemek için...

Onur Öncü ile Son Tahlilde

Onur Öncü hafta içi her gün, gündemin öne çıkan başlıklarını "Son Tahlilde" programında konuklarıyla ele alıyor.

Dinlemek için...

Altan Sancar'la Günün Özeti

Altan Sancar, #GününÖzeti'nde hafta içi her gün 17:00'de gün içinde yaşananları, öne çıkan olayları bugüne yansıyanları ve son gelişmeleri aktarıyor.

Dinlemek için...

Ela Bilhan'la İnsanat Bahçesi

Ela Bilhan, bu programda hayvan özgürlüğü mücadelesini ele alıyor. Her hafta hayvan haklarının farklı bir yönünün ele alınacağı programda, bazen sokak hayvanlarının durumları konuşulurken, bazen de et yemenin, süt içmenin etik ve ahlaki boyutu tartışılıyor.

Dinlemek için...
facebook-squaretwitteryoutube-play